W ubiegłym roku Andrzej Piaseczny obchodził okrągłe, 50. Urodziny i z tej okazji na rynek muzyczny trafiła jego niezwykle doceniana płyta 50/50. Było o niej głośno nie tylko z powodu premiery, ale również dlatego, że artysta przyznał po latach, że jest osobą nieheteronormatywną. W jednej z piosenek wyznaje uczucia do innego mężczyzny.

To był intensywny rok dla Piaska – stracił posadę w „The Voice”, również przez swoje niepochlebne opinie na temat partii rządzącej, szybko trafił do grona sędziów „Tańca z Gwiazdami”, gdzie bez oporu mówił o bieżących wydarzeniach w Polsce.

Wielu z nas opamięta również owiane kontrowersjami i niemałym skandalem urodziny muzyka, z których filmik nagrany przez Nergala trafił do sieci.

Andrzej Piaseczny obchodzi 51 urodziny. Spędza je w doborowym towarzystwie!

Mimo tego, że o Andrzeju Piasecznym dowiedzieliśmy się już sporo to artysta nie opowiada wiele o swojej rodzinie i życiu prywatnym. Mama Piaska, pani Alicja wystąpiła w programie „Starsza pani musi fiknąć” wraz ze swoim synem.

Od dawna wiadomo, że Piasek bardzo troszczy się o ukochaną mamę. W 2021 roku miał powody do zmartwień, gdy pani Alicja trafiła do szpitala i to tam świętowali jej urodziny.

- Mimo wszystkich przeciwności losu poprzedni rok nie był taki zły. Największe szczęście, że znów możemy świętować nasze wspólne urodziny. Mamo, kochamy Cię najpiękniej z całego serca. Sto lat i jeszcze więcej - napisał na Instagramie Piasek, cytowany przez jastrząb Post.

Artysta zamieścił wzruszające zdjęcie z ukochaną mamą i niezwykłym tortem!

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WIADOMOŚCI O ANDRZEJU DUDZIE. PREZYDENT MA PROBLEMY ZDROWOTNE. WYNIKI BADAŃ NIE DAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, JAK CZUJE SIĘ GŁOWA PAŃSTWA

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE SMUTNE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ODESZŁA LEGENDA POLSKIEGO ROCKA I UWIELBIANY OD LAT MUZYK. LICZNE KONDOLENCJE DLA BLISKICH I RODZINY

Portal "Życie Polska" pisał również: GWIAZDOR SYLWESTRA TVP WDAŁ SIĘ W SZARPANINĘ Z JEDNYM Z FANÓW. POTĘŻNĄ AWANTURĘ W HOTELU ZAREJESTROWAŁY KAMERY. NAGRANIE ZNALAZŁO SIĘ W INTERNECIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE SŁOWA MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OKREŚLIŁA SIEBIE PUBLICZNIE W NIEZBYT POCHLEBNY SPOSÓB. FANI GWIAZDY ZAAFEROWANI JEJ STANEM