Najnowsze fotografie, które Margaret opublikowała w swoich mediach społecznościowych robią w Internecie prawdziwą furorę! Gwiazda pokazała, w jakiej kreacji powitała Nowy Rok. To była naprawdę odważna stylizacja! Celebrytka przyznaje, że przybrała kilka kilogramów - czy to znaczy, że czuła się komfortowo w owym przebraniu? Jak wygląda teraz piosenkarka?

Margaret jest postacią, którą niemalże każdy zna. Kobieta do świata show – biznesu weszła niespodziewanie i z przytupem parę lat temu. Tak też wyglądała jej kariera. Od samego początku pojawienia się w mediach dużo nagrywała, a nowe piosenki wychodziły raz po raz. Gwiazda równie często pojawiała się na ściankach czy imprezach masowych.

Po kilku latach dynamicznie rozwijającej się kariery – tak samo nagle i niespodziewanie jak sam jej debiut - zniknęła z mediów na kilka miesięcy nie publikując żadnych materiałów oraz nie koncertując. Fani zachodzili w głowę, co takiego się stało.

Okazało się jednak, że artystka musiała nieco odpocząć od zgiełku mediów - w tym czasie wzięła ślub i wraz z mężem zamieszkała na wsi.

Margaret szczerze o swojej wadze – czy naprawdę przytyła?

Kobieta jakiś czas temu ponownie zawitała do mediów. Zagrała nawet koncert podczas zabawy sylwestrowej w Gdańsku, gdzie pojawiła się w odważnej kreacji. Zdjęcia opatrzyła nawet zabawnymi opisami sugerującymi, że przytyła po minionych świętach. Fani jednak nie zauważają żadnych zmian, gdyż nadal prezentuje się fenomenalnie!