Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych celebrytek w Polsce. Dawny wypadek Dagmary Kaźmierskiej znów o sobie przypomina. Celebrytka codziennie odczuwa ból, jednak mimo to nie poddaje się. Fani mocno współczują kobiecie... Co takiego się stało?

Dagmara Kaźmierska bez cienia wątpliwości należy do grona celebrytów, którzy swoją popularność i uznanie zdobyli niezwykle szybko, a jej kariera pnie się tylko do góry w dynamicznym tempie. Kobieta rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”, gdzie opowiadała swoją mroczną historię - lata temu była bowiem sutenerką, przez co trafiła do więzienia. Po czasie wyszła na prostą, a teraz uwielbiają ją tysiące Polaków.

Dawny wypadek o sobie przypomina

Nie każdy wie, ale Damara Kaźmierska, mimo iż na co dzień emanuje pozytywnym podejściem do życia naprawdę przeżywa ciężkie chwile. W 2020 roku kobieta miała wypadek samochodowy, w wyniku którego ucierpiały jej nogi. Przez jakiś czas poruszała się na wózku inwalidzkim, lecz po rehabilitacji ponownie stanęła na nogi.

Niestety ból nadal o sobie przypomina...

- Nie poddaję się nawet na chwilę!!!!! I prawie codziennie umieram z bólu, jeśli mam nawet wstać z łóżka tak bolą mnie te kopyta. Ale zaraz jak je rozruszam bolą mniej i zapier… am mimo bólu, bo wiem, że jak zostanę w łóżku to po mnie !!! I składam ręce do Boga, że w ogóle chodzę. - wyznała gwiazda.