Najnowsze informacje dotyczące polskich skoczków narciarskich właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że tegoroczna zła passa nadal trwa i nic nie wskazuje na to, aby miała się zakończyć... Fani nie kryją smutku i niezadowolenia z wyników sportowców. Co takiego się z nimi dzieje?

Czas zimowy od wielu lat był najbardziej wyczekiwanym czasem przez wszystkich miłośników sportów zimowych - zarówno tych uprawiających sport czynnie, jak i biernie, oglądających zmagania sportowców przed telewizorami.

Nasza kadra skoczków narciarskich od wielu lat należała do najlepszych na świecie, raz po raz stając na podium, dlatego też, z racji na dostarczane ogromne emocje i radość skoki narciarskie zawsze były chętnie oglądane. Sportowcy cieszyli się zaś ogromną popularnością i uznaniem, a na zawodach pojawiało się tysiące Polaków.

W tym roku jednak nad naszymi rodakami krąży zła passa, gdyż od samego początku sezonu osiągają znacznie gorsze wyniki niż zazwyczaj, co niezwykle mocno smuci i niepokoi fanów...

Co się dzieje ze skoczkami? Czy zła passa ich opuści?

Tegoroczny sezon sportów zimowych niestety przyniósł jak dotychczas tylko rozczarowanie. Właśnie odbyła się inauguracja Turnieju Czterech Skoczni, na którym zazwyczaj triumfowali Polacy. Tym razem zaś nasi zajęli następujące miejsca:

  • 28. Kubacki,

  • 32. Wolny,

  • 33. Wąsek,

  • 38. Żyła,

  • 41. Stoch.