Całkiem nowe informacje dotyczące Moniki Richardson, należącej do najpopularniejszych osobistości polskiego show – biznesu właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta postanowiła wypowiedzieć się szczerze o swoich zarobkach. Te kwoty są wprost nieprawdopodobne! Horrendalnie wysokie sumy! Ile zatem zarabia?

Monika Richardson to postać, której lata świetności przeminęły jakiś czas temu, lecz mimo to nadal pozostaje bardzo aktywna w mediach, gdzie pozostaje w kontakcie z fanami, chętnie udziela wywiadów oraz pozostaje w kręgu zainteresowań mediów.

Zarobki Moniki Richardson były horrendalnie wysokie! Wow!

Kobieta największą rozpoznawalność zyskała, kiedy lata temu pracowała w Telewizji Polskiej - brała udział w niezwykle popularnym wówczas programie “Europa da się lubić”. Po jakimś czasie, kiedy emisję programu zakończono ponownie pojawiła się w TVP, gdzie prowadziła popularną śniadaniówkę “Pytanie na śniadanie”.

Ostatnio Monika Richardson udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, jakie było jej wynagrodzenie wtedy, kiedy miała “swoje pięć minut”. Wow, takie wynagrodzenie może zdziwić!

- Miałam kiedyś tzw. kontrakt gwiazdorski. Dostawałam dużo pieniędzy, bez względu na to, co robiłam i to chyba przez rok. Dostawałam chyba 40 tysięcy złotych czy jakoś tak. To były tak zwane złote lata w TVP - mówi.