Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej znanych osobistości w polskim show – biznesie właśnie wyciekły do mediów. Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski wraz z rodziną właśnie wyruszyli w podróż. Dokąd się wybrali? Teraz wszystko wiadomo!

Nie trzeba przypominać, że Sylwester zbliża się wielkimi krokami i już za dwa dni powitamy kolejny rok. Na ten wyjątkowy dzień niemalże każdy ma jakieś plany. Mimo iż pandemiczna rzeczywistość nie zawsze pozwala spędzić sylwestrową noc tak, jak byśmy tego chcieli, to i tak wielu osobom udaje się wymyślić ciekawe alternatywy.

Wiadomo także, że od lat organizowane są także masowe imprezy w największych miastach w Polsce, na które wstęp jest bezpłatny. W zimowej stolicy Polski, czyli w Zakopanem także nie może go zabraknąć. Sylwester Marzeń w górach organizowany jest już po raz piąty, od roku 2016 (nie odbył się tylko w zeszłym roku).

Zabawa sylwestrowa, na której pojawiają się największe gwiazdy organizowana jest przez Telewizję Polską - nic więc dziwnego, że Jacek Kurski osobiście się na nim pojawia.

Jacek Kurski już wyruszył w podróż!

Dziś, 29 grudnia Jacek Kurski widziany był wraz z żoną i córką na warszawskim lotnisku – rodzina wybierała się do Krakowa, skąd zapewne do Zakopanego dotrą samochodem.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT