To wielka gratka dla fanów byłych Sussexów. Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się z okazji świat Bożego Narodzenia opublikować w Internecie niezwykłą rodzinną fotografię. Oprócz uśmiechniętej pary możemy zobaczyć, jak rośnie niczym na drożdżach mały Archie, ale nie tylko. Meghan i Harry postanowili pokazać światu, jak wygląda ich mała córeczka. Lilibet Diana jest naprawdę słodka!

Dodatkowo, świat obiegła niesamowita informacja, mówiąca o tym, że Meghan Markle najprawdopodobniej jest w trzeciej ciąży! Choć para zarzekała się na początku małżeństwa, że nie zamierzają mieć więcej niż dwójkę dzieci ze względu na przeludnioną planetę to na okładce magazynu „New Idea” ukazało się zdjęcie, na którym widać Meghan w czarnej sukience, która podkreśla lekko okrągły brzuszek.

Meghan Markle i książę Harry postanowili po wielu miesiącach pokazać światu swoją córeczkę. Dziewczynka jest przeurocza!

Na Instagramie pary można zobaczyć niesamowitą fotografię, która ukazała się ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Wszystko wskazuje zatem na to, że w ich związku nie ma żadnego krzyusu. Na zdjęciu możemy zobaczyć dwoje dzieci – Archiego, który wyrywa się z kolan taty i Meghan, która podnosi w ramionach małą, śmiejącą się Lilibet.

- W tym roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie zrobił z nas "mamę" i "tatę", a Lili zrobiła z nas rodzinę – przekonują Meghan i Harry, składając serdeczne życzenia z okazji świąt i Nowego Roku.

Zdjęcie wykonał fotograf polskiego pochodzenia Alexi Lubomirski, a fani pary są zachwyceni świąteczną pocztówką od Meghan i Harry’ego.

Jak informował portal "Życie Polska": RADOSNE WIEŚCI W RODZINIE SZYMONA HOŁOWNI. LIDER POLSKI 2050 MA POWODY DO WZRUSZENIA. WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW DZIĘKI ŚWIĄTECZNEMU NAGRANIU NA FACEBOOKU

Przypomnij sobie: PORAŻAJĄCA DEKLAMACJA SYNA LECHA WAŁĘSY. LEGENDA „SOLIDARNOŚCI” NIE WIE, JAK POMÓC SWOJEMU DZIECKU. TO NIE BĘDĄ TRADYCYJNE ŚWIĘTA DLA SŁAWOMIRA WAŁĘSY

Portal "Życie Polska" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZDRADZIŁ WIELKI SEKRET SWOJEJ ŻONIE. WYDAŁO SIĘ, JAKA JEST ANNA LEWANDOWSKA, GDY GASNĄ KAMERY. TAKICH SŁÓW NIEWIELU SIĘ SPODZIEWAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAROSŁAW JAKIMOWICZ OSTRO O DZIENNIKARKACH TVN. WYPŁYNĘŁO POWALAJĄCE ZDJĘCIE MONIKI OLEJNIK I ANITY WERNER. CZY GWIAZDOR TVP INFO TYM RAZEM PRZESADZIŁ