Coroczna tradycja w Święta Bożego Narodzenia, czyli film "Kevin sam w domu” ma już ponad 30 lat! Bohaterowie kultowej produkcji zmienili się wręcz nie do poznania. Jak wyglądają dziś? Koniecznie zobacz!

Film o dziecku, o którym zapomniała amerykańska rodzina wybierająca się na święta do Francji zna niemalże każdy - zarówno młodsi, jak i starsi. W Polsce produkcja została tak bardzo pokochana przez widzów, że stała się pewnego rodzaju tradycją świąteczną i zawsze, w wigilię 24 grudnia “Kevin” emitowany jest w telewizji.

Nietrudno się domyślić, że ta nietypowa tradycja ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, którzy w Święta Bożego Narodzenia woleliby obejrzeć coś innego, nowszego niż powielany od wielu lat film, którego sceny i teksty zna już każdy na pamięć.

Bohaterowie zmienili się nie do poznania!

Nie każdy wie jednak, że od premiery tej kultowej i ponadczasowej produkcji minęło już... ponad trzydzieści lat! Aktorzy mocno się zmienili - aż ciężko w to uwierzyć!

Tytułowy Kevin, czyli Macaulay Culkin ma już 41 lat! W dalszym ciągu kontynuuje karierę aktorską, jednak to rola w świątecznym filmie przyniosła mu rozpoznawalność na całe życie - i to właśnie z tą postacią najmocniej jest kojarzony.

Inne postacie, jak filmowa mama Kevina – Catherine O’Hara czy złodzieje: Joe Pesci i Daniel Stern również mocno się zmienili!