Słowa wypowiedziane niedawno przez byłą współpracownicę tragicznie zmarłego polityka, Andrzeja Leppera mówią same za siebie. Kobieta po wielu latach milczenia wyznała całą prawdę o polityku. Jaki był naprawdę? Koniecznie przeczytaj!

Andrzej Lepper to postać, która znana była niemalże wszystkim. Mężczyzna należał do grona najbardziej popularnych i lubianych polityków w kraju i stał na czele partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej. W swoim życiu politycznym pełnił stanowisko ministra rolnictwa i rozwoju wsi, a także Wiceprezesa Rady Ministrów.

Była współpracownica w szczerych słowach o Lepperze

Niestety, 10 lat temu, a dokładnie 5 sierpnia 2011 roku znaleziono go martwego w jego kancelarii w Warszawie. Polityk popełnił samobójstwo, w co niemalże nikt nie mógł uwierzyć. Andrzej Lepper cierpiał bowiem na depresję spowodowaną postępowaniami karnymi toczonymi przeciwko niemu, zadłużeniem oraz upadkiem politycznym.

Pomimo prywatnych problemów był bardzo lubiany, a jego byli współpracownicy do dziś ciepło go wspominają.

- Bardzo często wspominam Andrzeja Leppera. Nie tylko w takich chwilach jak święta. Często sobie w myśli z nim rozmawiam. To był człowiek, którego niezmiernie szanowałam, za tę ciężką pracę, był jednostką godną, do tego, żeby darzyć go ogromnym szacunkiem - mówiła Anna Kalata.