Najnowsza prognoza pogody na najbliższe dni właśnie pojawiła się w sieci. Trzeba przyznać, że owa prognoza może mocno zaskoczyć wiele osób, które ostatnie dni tego roku planują spędzić na nartach. Jaka aura nas czeka w Sylwestra i Nowy Rok?

Jak powszechnie wiadomo, białe Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester to od wielu lat niespotykany w Polsce widok, lecz każdego roku mocno wyczekiwany. Śnieg oraz mróz w te dni sprawia, że są jeszcze bardziej magiczne oraz wyjątkowe - o wiele lepiej spędza się wtedy czas niż wtedy, kiedy za oknem jest szaro i deszczowo.

Święta w tym roku pozytywnie zaskoczyły wszystkich miłośników zimy – czy tak samo zimowa aura czeka nas w Sylwestra oraz Nowy Rok?

Prognoza pogody na 31 grudnia oraz 1 stycznia może zaskoczyć!

W Sylwestra, czyli ostatniego dnia grudnia pogoda w różnych zakątkach kraju będzie naprawdę różna. Przewiduje się temperatury na minusie w północno-wschodniej Polsce, na Podkarpaciu oraz miejscowo w centralnej Polsce. W reszcie kraju wartości te mogą pokazywać nawet 6 stopni na plusie! Dodatkowo, meteorolodzy zapowiadają także opady śniegu.

1 stycznia zaś w całej Polsce już będzie cieplej – temperatura poniżej zera utrzyma się tylko w północno-wschodniej części kraju. Podobnie jak dzień wcześniej, w całym kraju ma padać śnieg.

Sylwester / screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT