Jak informuje „Super Express”, w sobotę Daniel Martyniuk zajrzał do jednego ze sklepów w Warszawie. Jego wizyta nie wiązała się jednak z klasycznymi zakupami. Powód był dość zaskakujący, a dodatkowo… mocno nielegalny. Syn Zenka Martyniuka miał chcieć kupić w sklepie… substancje psychoaktywne!

Syn gwiazdora disco polo był dość mocno pobudzony i stał się szybko agresywny wobec pracowników sklepu. W tym przypadku musiała interweniować ochrona, aby uspokoić sytuację. Jak pierwszy o sprawie powiadomił opinię publiczną Pudelek.

Daniel Martyniuk wtargnął do sklepu w Warszawie, bo chciał kupić substancje psychoaktywne. Doszło do interwencji ochrony.

Sytuacja miała miejsce w sklepie na Pradze Północ, do którego wtargnął widocznie pobudzony Daniel Martyniuk. Gdy ekspedientka odmówiła sprzedaży środków psychoaktywnych doszło do awantury. Syn Martyniuka zaczął wykrzykiwać do pracowników po angielsku, że ich zabije. W sklepie pojawiła się też dziewczyna Daniela, Faustyna, która miała go uspokajać.

Do akcji wkroczyła ochrona – jeden z pracowników wyprosił Martyniuka. Kasjerka była wyraźnie poruszona tym, co się stało. Zdarzenie potwierdzają informatorzy „SE”.

- Ekspedientka była w szoku po całej sytuacji. Nie zdecydowała się złożyć zawiadomienia na policję, bo boi się zemsty Daniela – twierdzi informator.

Martyniuk ma pomieszkiwać w okolicy, w mieszkaniu swojej partnerki. Nie jest to pierwsza sytuacja tego rodzaju z synem Zenka Martyniuka w roli głównej. 32-latek ma na koncie wiele zatargów z prawem.

Jego rodzice twierdzili od pewnego czasu, że za sprawa nowej pracy syn bardzo się zmienił i to na lepsze. Jednak po odrzuceniu wniosku o skrócenie czasu zakazu prowadzenia pojazdów młody Martyniuk publicznie zwyzywał sędzię, która wydała wyrok w jego sprawie.

Daniel Martyniuk/YouTube @PUDELEK

Jak informował portal "Życie Polska": JOANNA KRUPA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. MODELKA I GWIAZDA TVN NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CAŁA RODZINA JEST PORUSZONA ODEJŚCIEM PRZYJACIELA

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZE SZCZERĄ OPINIĄ NA TEMAT FILMU O SWOJEJ OSOBIE. WOKALISTA GRUPY AKCENT WYJAWIŁ, CO MU SIĘ NIE PODOBA W OBRAZIE. ZASKAKUJĄCE WNIOSKI

Portal "Życie Polska" pisał również: MAŁGORZATA OHME MA PROBLEMY W „DZIEŃ DOBRY TVN”. PREZENTERKA ŚNIADANIÓWKI WESZŁA W POLEMIKĘ Z ZAPROSZONYM GOŚCIEM. WIDZOWIE UZNALI, ŻE NIE MIAŁA RACJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK ZYSKAŁA SIOSTRĘ BLIŹNIACZKĘ! PRZEMIANA POLSKIEJ GWIAZDY SPRAWIŁA, ŻE WYGLĄDA NICZYM PREZENTERKA TVN. TRUDNO JE ROZRÓŻNIĆ