Małgorzata Ohme jest autorką sporej wpadki w „DDTVN”. Prezenterka doczekała się krytyki ze strony zaproszonego gościa, a widzowie uznali, że została słusznie zrugana! Dlaczego? Okazuje się, że w sobotnim wydaniu programu śniadaniowego na antenie TVN, prowadzonego właśnie przez Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera jednym z tematów było podróżowanie ze zwierzętami.

Jak donosi serwis Jastrząb Post, postawa Ohme nie spodobała się zaproszonemu specjaliście, a widzowie uznali, ze prezenterka narusza podstawy bezpieczeństwa jazdy ze swoim małym psem narażając go i siebie na możliwość wypadku, w tym obrażeń.

Małgorzacie Ohme dostało się podczas prowadzenia wydania „DDTVN” w sobotę. Kością niezgody podróże ze zwierzętami. O co poszło?

Już na samym początku rozmowy Ohme zaznaczyła, że nie stanowi dobrego przykładu osoby jeżdżącej ze swoim małym psem. Filip Chajzer przytaknął jej, twierdząc, że jego partnerka w duecie prowadzących „robi to w najgorszy możliwy sposób”. Dlaczego? Okazuje się, że Małgorzata Ohme jedzie z psem na kolanach!

Zaproszona w roli eksperta Aneta Awtoniuk, behawiorystka i terapeutka zwierząt zapytała wprost, że Ohme robi to w trakcie prowadzenia samochodu. Prezenterka chciała wywinąć się od odpowiedzi, narzucając, aby ekspertka przekazała, jak powinno się wozić zwierzę, jednak ta pozostała nieugięta i zaczęła dopytywać.

- Czy prowadzisz auto z psem na kolanach? – zapytała wprost, na co Ohme stwierdziła, że zdarza się jej to robić, ale jej jamnik jest spokojny i siedzi cicho na kolanach.

Na to ekspertka stwierdziła pół żartem, pół serio, czy może obiecać widzom, że prezenterka „dostanie od niej lanie” po zakończeniu programu.

Widzom również bardzo nie spodobała się postawa Ohme i wiele osób skrytykowało ja w mediach społecznościowych.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKIE ZAMIESZENIE WOKÓŁ MACIEJA STUHRA! AKTOR NIE MIAŁ LITOŚCI DLA WIZERUNKU TVP. TELEWIZJA POLSKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ ARTYŚCIE. TO MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ