Jak donosi serwis Jastrząb Post, Joanna Krupa jest w naprawdę trudnej sytuacji i przeżywa wielką stratę wraz z całą rodziną. Chwilę przed świętami Bożego Narodzenia modelka i jej bliscy musieli zmierzyć się ze stratą ukochanego przyjaciela. Gwiazda poinformowała o wszystkim, co się stało na Instagramie i nie ukrywa, że bardzo przeżywa to odejście.

Gwiazda TVN i mieszkająca w Stanach modelka od lat zajmuje się ochroną praw zwierząt, a sama jest właścicielką wielu psów. Joanna Krupa nie ukrywa, że zależy jej na tym, aby jej córeczka Asha również darzyła wielką miłością zwierzęta i dlatego wraz z mężem Douglasem starają się, aby ich córka miała kontakt ze zwierzętami od najmłodszych lata. Ten fakt napawa dumą modelkę.

Joanna Krupa straciła wielkiego przyjaciela. Modelka nie ukrywa, że wraz z rodziną jest w żałobie. Co się stało?

Rodzina modelki otacza się zwierzętami, a od lat w domu Krupy aż roi się od jej ukochanych psów. Mała Asha dorasta w otoczeniu pupili, a co interesujące, jeden z piesków o imieniu Winston stał się niemal ochroniarzem dziewczynki.

Niestety, Joanna Krupa przekazała na Instagramie niezwykle smutne wieści. Okazuje się, że gwiazda i jej bliscy musieli w ostatnich dniach pożegnać jednego z piesków, Shaggy’ego. Psiak nie przeżył starcia z kojotem. Mimo tego, ze udzielono mu pomocy medycznej to lekarzom nie udało się go uratować.

- Moje serce jest złamane, gdy piszę tę wiadomość. nasz ukochany Shaggy został wczoraj zaatakowany przez kojota. został przewieziony do szpitala, ale umarł – przekazała modelka na Instagramie.

Fani Joanny Krupy od razu udzielili jej wiele wsparcia. Wszyscy posiadacze psów doskonale wiedzą, jak wielką traumą i smutkiem jest strata ukochanego zwierzęcia, szczególnie, gdy jest ona nagła. My również życzymy Joannie Krupie i jej bliskim wiele siły.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKIE ZAMIESZENIE WOKÓŁ MACIEJA STUHRA! AKTOR NIE MIAŁ LITOŚCI DLA WIZERUNKU TVP. TELEWIZJA POLSKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ ARTYŚCIE. TO MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ