Najnowsze informacje dotyczące najbardziej zaskakującej pary z ostatniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Bogusia i Krzysztof, którzy swoim szybkim ślubem zaskoczyli wszystkich prowadzą wspólne, sielskie życie i mają sporo wspólnych planów. O czym myślą?

Jak wiadomo, program “Rolnik szuka żony” należy do najchętniej oglądanych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Od samego początku pojawienia się owego formatu jest obiektem zainteresowania ogromnej liczby widzów, a liczby te stale rosną. Wzrasta jednak liczba nie tylko fanów, ale także chętnych uczestników, a każda kolejna edycja dostarcza nowych wrażeń.

Ostatnia, ósma edycja obfitowała w wiele emocji, co podyktowane było różnorodnością pośród uczestników - byli zarówno rolnicy, jak i rolniczki, starsi oraz młodsi.

Sielskie życie Bogusi i Krzysztofa trwa w najlepsze!

Największym zaskoczeniem najnowszej edycji był Krzysztof, który postanowił oświadczyć się swojej wybrance już po kilku dniach znajomości! Co więcej, para jeszcze przed zakończeniem emisji programu... stanęła na ślubnym kobiercu!

Okazuje się, że ta sielanka wciąż trwa. Małżeństwo ma plany na rozwój gospodarstwa, a także na podróż poślubną. Jako jej destynację wybrali Londyn.

- Planujemy rozwijać agroturystykę i naszą drugą działalność, czyli hodowlę bydła. Gdy mąż żył sam, nie dawał rady ze wszystkim. Teraz możemy pracować na cztery ręce. - powiedziała pani Bogusia.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT