Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Tomasza Kammela robi w Internecie prawdziwą furorę. Izabella Krzan otrzymała niezręczne pytanie, a dziennikarz staje w jej obronie i wyciąga pomocną dłoń. Bardzo miły gest! O co tu chodzi?

Izabella Krzan to początkująca dziennikarka, która swoją przygodę z prawdziwym dziennikarstwem rozpoczęła dopiero w tym roku. Debiut młodej kobiety na ekranie telewizorów miał jednak kilka lat temu, kiedy to w roku 2016 Izabella Krzan otrzymała tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory niejednokrotnie pojawiała się w telewizji jako prowadząca różnych imprez masowych, jak festiwale. Na początku 2021 roku jednak zaproponowano jej posadę prowadzącej śniadaniówkę “Pytanie na śniadanie”, gdzie sprawdza się świetnie.

Tomasz Kammel wyciągnął pomocną dłoń!

Izabella Krzan od jakiegoś czasu jest w związku. Jak sama wspominała, często dostaje od rodziny niewygodne pytania o dziecko, ślub - kolega po fachu postanowił zatem wyrwać młodszą dziennikarkę z opresji i zapytał fanów, co należy odpowiadać w takich sytuacjach.

- Iza mówi, że takie miny robi się, gdy ciocia pyta „To kiedy dziecko?” To ja się Was pytam: co odpowiadać w takiej sytuacji? - brzmi podpis do zdjęcia. Fani zdecydowanie postawili na odpowiedzi z przekąsem.

- To kiedy menopauza? - napisała jedna z Internautek.

- Zazwyczaj po 9-ciu miesiącach od chwili poczęcia. - skomentowała kolejna fanka.