Całkiem nowa wypowiedź Blanki Lipińskiej, która właśnie ujrzała światło dzienne może zaskoczyć naprawdę wiele osób. Kobieta w szczerych słowach opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Mało kto wie, przez co musiała przejść celebrytka... O co chodzi?

Blanka Lipińska jest jedną z tych postaci, które do świata show – biznesu wkroczyły nagle, niespodziewanie i szybko zdobyły uznanie pośród fanów. Kobieta zasłynęła z tego, iż stworzyła powieść erotyczną “365 dni”, która potem została zekranizowana. Po kinowym debiucie popularność i rozwój kariery Blanki Lipińskiej bardzo szybko poszybowały w górę.

Mimo iż wydawać by się mogło, że dotychczasowa kariera potoczyła się niezwykle płynnie, a na drodze kobiety pojawiają się tylko sukcesy, tak w kwestii zdrowia nie zawsze było dobrze. Pisarka zmagała się z wieloma problemami...

Blanka Lipińska cierpiała na depresję

Kobieta wyznała, że nagły i szybki sukces, dużo obowiązków oraz narastająca popularność bardzo ją przerosła. Zmagała się z problemami natury psychicznej, które musiała przepracować.

- To były depresje, to były załamania nerwowe, to były stany lękowe. Wszyscy widzą tylko to, co już jest sukcesem. Ja potrzebowałam zająć się sobą. Poza tym potrzebowałam skupić się na kolejnym projekcie, jakim była druga i trzecia część „365”. - wyznała.