Najnowsze fotografie, które właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów, Marcina Mroczka robią w Internecie prawdziwą furorę! Aktor wraz z rodziną pokazał się w świątecznej sesji zdjęciowej. Zdjęcia wyglądają naprawdę obłędnie! Koniecznie je zobacz!

Marcin Mroczek należy do tych osobistości polskiego show – biznesu, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Wraz z bratem wiele lat temu rozpoczęli ścieżkę kariery, jaką jest aktorstwo i od samego debiutu na szklanym ekranie zdobyli mnóstwo fanów oraz sympatię.

Bracia Mroczek najbardziej znani są z udziału w kultowym serialu “M jak Miłość”. O ich życiu prywatnym jednak niewiele wiadomo, gdyż rzadko publikują informacje na ten temat. Ostatnio jednak było inaczej!

Ta sesja świąteczna robi szał!

Marcin Mroczek związany jest z Marleną Muranowicz, z którą doczekali się dwójki dzieci. Mężczyzna dba o prywatność swojej rodziny, dlatego nie publikuje wspólnych fotografii – teraz zaś zrobił wyjątek, a fani uwielbiają zdjęcia z tej sesji!

- Trudno jest się zmobilizować do rodzinnej sesji. Zwłaszcza kiedy ma się 2 chłopaków, którzy nie myślą o tym, by ułatwić zadanie. (…) Oczywiście na początku nie chcieli z nami pozować, ale po kilku minutach zobaczyli, że to nawet fajna zabawa i ciężko było ich wygonić z kadru. - powiedział aktor.