Całkiem nowe informacje dotyczące niegdyś jednej z najpopularniejszych aktorek polskiej sceny aktorskiej, które ukrywane były przez lata właśnie ujrzały światło dzienne. Niegdyś była to aspirująca gwiazda, dziś mało kto o niej pamięta. Czym aktualnie zajmuje się Aneta Todorczuk - Perchuć z serialu “Samo życie?

Nie da się ukryć, że jedni artyści zdobywając pewne role mają otwarte drzwi do wielkiej kariery i otrzymują setki kolejnych propozycji, a inni zaś nie mają tak wielkiego szczęścia. Aneta Todorczuk - Perchuć należy do grupy, która swoje najlepsze lata aktorskie ma już za sobą - czym zajmuje się teraz?

Niegdyś wróżono jej wielką karierę!

Aneta Todorczuk - Perchuć swoją popularność i uznanie zdobyła dzięki grze w kultowym wówczas serialu “Samo życie”. W pewnym momencie jednak zdecydowała się ograniczyć karierę na rzecz rodziny. Kobieta wyszła za mąż oraz doczekała się dwójki dzieci.

Mimo, iż nie należy teraz do czołówki polskich aktorów i aktorek, to jednak przez wszystkie lata nadal pozostała wierna aktorstwu grając na deskach teatru bądź w mniejszych, epizodycznych rolach w filmach lub serialach.

Niestety, jej małżeństwo rozpadło się w roku 2019, co odbiło się na samopoczuciu aktorki.

- Nie ukrywajmy, rozwód jest porażką. Związek z Marcinem dostarczył mi wielu przepięknych chwil, a podjęcie decyzji o rozstaniu było dla mnie niezwykle trudne, tak samo jak czas przed rozwodem, jak i po nim wyznała.