Nie da się ukryć, że zarówno Wiktoria Gąsiewska, jak i Adam Zdrójkowski mocno rozwijają swoją karierę. Para poznała się na planie jednego z seriali i przez długi czas wydawali się bardzo szczęśliwi. Niestety, niedawno do mediów dotarła niezbyt dobra wiadomość.

Fani będą pod wrażeniem!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski postanowili się rozstać. Oboje nie chcieli zbytnio komentować całej sytuacji w mediach i raczej unikali obnażania się ze swoimi uczuciami.

Okazuje się jednak, że niebawem fani młodych gwiazd będą mieć powód do radości! Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski znów staną obok siebie! Tym razem będziemy mogli oglądać ich jako prowadzących Sylwester Szczęścia Polsatu!

Czy sylwestrowa zabawa poprawi relację byłej pary?

W tym roku stacja Polsat zorganizuje sylwestrową imprezę w Chorzowie, na Stadionie Śląskim. Oprócz Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego show poprowadzi także Marcelina Zawadzka, Paulina Sykut – Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Osoby zgromadzone na stadionie oraz przed telewizorami będą mogły bawić się przy hitach takich gwiazd jak Cleo, Bajm czy Dawid Kwiatkowski. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 20:00, oczywiście 31 grudnia!

A czy Waszym zdaniem, wspólna impreza poprawi stosunki pomiędzy Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim? Czy jest jeszcze szansa na powrót do związku?

Jak informował portal "Życie Polska": WYSZŁA NA JAW NAJWIĘKSZA TAJEMNICA MAŁŻEŃSTWA WAŁĘSÓW. DANUTA WAŁĘSA MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELKIMI TRUDNOŚCIAMI. CO ZDRADZIŁA BYŁA PIERWSZA DAMA

Przypomnij sobie: WIADOMO, ILE W TYM ROKU ZAPŁACIMY ZA WIGILIJNEGO KARPIA. CENY RÓŻNIĄ SIĘ ZNACZĄCO W GOSPODARSTWACH RYBNYCH I SIECIACH SKLEPÓW. GDZIE JEST NAJTANIEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KURZ BYWA PRAWDZIWĄ ZMORĄ NIEMAL KAŻDEGO Z NAS. JEST BANALNA METODA NA POZBYCIE SIĘ GO WRAZ Z ROZTOCZAMI. ŚRODEK KOSZTUJE TYLKO KILKA ZŁOTYCH