Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych popularnego aktora, Olafa Lubaszenko przypomniała wszystkim o gwiazdorze, który w ostatnich latach trochę schował się w cień, a media o nim zapomniały. Niegdyś była to wschodząca gwiazda kina, której wróżono świetlaną przyszłość i wielką karierę, dziś niestety nie jest aż tak rozchwytywany. Jak aktualnie wygląda Mirosław Baka?

Mirosław Baka to postać, którą pamięta przede wszystkim starsze pokolenie. Mężczyzna zadebiutował na ekranie w roku 1985 i od tamtej pory ciągle jest aktywny zawodowo. Zagrał w wielu spektaklach teatralnych oraz filmach, wśród których znajdowały się prawdziwe hity, jak “Sen nocy letniej”, “1920 wojna i miłość” czy “Psy”, jednak w ostatnich latach świat nieco o nim zapomniał, a artysta nie pojawiał się w zbyt wielu produkcjach.

Jak dziś wyląda Mirosław Baka?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie u innego, znanego aktora – Olafa Lubaszenki, na którym znajdowali się obaj panowie. Fani od razu zaczęli pisać wiele komentarzy sugerujących, że tęsknią za lubianym aktorem i powinien występować w większej ilości produkcji. Jak teraz wygląda?

57 – letni dziś Mirosław Baka dziś prezentuje się nieco inaczej, co oczywiście spowodowane jest upływającym czasem. Fani jednak jednogłośnie twierdzą, że wciąż prezentuje się świetnie.