Najnowsze informacje dotyczące jednego z uczestników popularnego programu “Rolnik szuka żony” właśnie ujrzały światło dzienne. Pan Krzysztof kilka dni temu zawarł związek małżeński ze swoją wybranką! Ponadto, wybrali już destynację podróży poślubnej. Jest dość nietypowa, ale intrygująca!

Nie od dziś wiadomo, że program “Rolnik szuka żony” od samego początku jego emisji w stacji TVP cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a chętnych do wzięcia udziału jest coraz więcej.

Najnowsza edycja programu, która jest na finiszu dostarczyła widzom naprawdę wielu emocji, gdyż uczestnicy byli zróżnicowani - pojawiły się tam osoby zajmujące się różnymi sektorami gospodarki w różnym wieku.

Wybrali nietypowy kierunek podróży poślubnej!

Niedawno pisaliśmy o ogromnym zaskoczeniu tej edycji, czyli o panu Krzysztofie, który po kilku dniach oświadczył się swojej wybrance, pani Bogusi. Oboje byli bardzo szczęśliwi, po czym dość szybko wzięli ślub - ceremonia odbyła się pod koniec listopada. Fani mieli mieszane opinie na ten temat, gdyż jedni uważali, że za wcześnie na takie decyzje, inni zaś popierali twierdząc, że nie ma na co czekać w obliczu prawdziwego uczucia.

Ostatnio wyznali, że jako kierunek podróży poślubnej wybierają... Londyn! Trzeba przyznać, że to nietypowy kierunek, ale mimo to niezwykle ciekawy!