Najnowsze informacje płynące prosto z brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zaskoczyć wiele osób. Od dawna spekulowano na temat tego, kto jest prawdziwym ojcem księcia Harry’ego. Teraz to już pewne...

Rodzina królewska od lat pozostaje na tak zwanym świeczniku, czyli w kręgu zainteresowania ze strony mediów oraz społeczności na całym świecie. Powodem takiego stanu rzeczy jest nic innego, jak skandale i kontrowersje raz po raz wypływające na światło dzienne. Niemal co chwilę na jaw wychodzi kolejny sekret, nic więc dziwnego, iż fani Royalsów czekają na więcej i zastanawiają się, co jeszcze skrywają.

Wiadomo, kto jest prawdziwym ojcem księcia Harry’ego!

Od wielu lat istnieją podejrzenia, jakoby książę Harry nie był synem księcia Karola, a Jamesa Hewitta, z którym księżna Diana miała wówczas romans. Wszystko to za sprawą uderzającego podobieństwa mężczyzn. Okazuje się jednak, że Lady Di poznała Hewitta tuż po narodzinach Harry’ego, co podkreśla również sam mężczyzna.

- Naprawdę nie ma żadnej możliwości, bym był ojcem Harry'ego. Mogę absolutnie zapewnić, że nie jestem. Trzeba przyznać, że rude włosy są podobne do moich i ludzie mówią, że wyglądamy podobnie. Kiedy poznałem Dianę, był już niemowlakiem - mówił James Hewitt.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT