Najnowsze informacje, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych popularnej gwiazdy, Moniki Miller mogą zadziwić i zaniepokoić wiele osób... Okazuje się, że pogorszył się stan zdrowia Moniki Miller. Celebrytka w związku z tym trafiła do szpitala. Fani nie kryją niepokoju... O co chodzi?

Monika Miller jest postacią, którą nie wszyscy znają, lecz jej rozpoznawalność z każdym dniem rośnie. Celebrytka wkroczyła do świata show – biznesu za sprawą... swojego dziadka, Leszka Millera, jednego z najpopularniejszych polityków w kraju.

Celebrytka została szybko zapamiętana oraz zyskała sporo fanów, po czym została zaproszona do udziału w „Tańcu z Gwiazdami” - szansę pojawienia się w telewizji wykorzystała bardzo dobrze, gdyż niedługo po tym dostała ofertę zagrania w serialu “Gliniarze”.

Nie wszystko układa się tak dobrze...

Niestety, mimo iż kariera młodej kobiety rozwija się w szybkim tempie, tak nie wszystko jest jej tak przychylne. Niedawno poinformowała, że jej stan zdrowia się pogorszył. Zdiagnozowano u niej Hashimoto, czyli chorobę tarczycy, przez co musi iść do szpitala.

- Niestety nastąpiło to czego najbardziej się obawiałam. Jestem zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatni rok mi to udowodnił. Z resztą wiecie, bo nie raz i nie dwa ten temat tu poruszałam. Dbajcie o siebie pod każdym względem. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT