Najnowsza przepowiednia jednego z najpopularniejszych polskich jasnowidzów właśnie została opublikowana. Krzysztof Jackowski przewidział, co stanie się w roku 2022... Ta wizja nie napawa optymizmem, a wręcz jest przerażająca. Polacy zaczynają czuć niepokój.

Krzysztof Jackowski jest postacią, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Najbardziej znany jasnowidz w kraju od wielu lat cieszy się ogromnym szacunkiem i zaufaniem wśród Internautów, którzy z niecierpliwością czekają na każdą kolejną audycję i zastanawiają się, co przyniesie przyszłość oraz czy słowa jasnowidza znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jasnowidz ma tak wielu fanów, ponieważ często jego słowa sprawdzają się w życiu. Swoje audycje prowadzi regularnie na platformie YouTube - właśnie pojawiła się najnowsza, która jest zatrważająca...

Co czeka nas w roku 2022?

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że nowy rok niestety nie oznacza końca pandemicznej rzeczywistości. Wyznał, że już niebawem czekają nas kolejne fale koronawirusa oraz wprowadzanie nowych, nietypowych przepisów.

- Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie produkował i będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają rzeczywistej już naszej wolności obywatelskiej - powiedział.

Ponadto, przewidział, że umrze jakaś znana i ważna osobistość w kraju.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT