Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, Dagmary Kaźmierskiej właśnie wyciekły do mediów. Kobieta niebawem pokaże się widzom w całkiem innej odsłonie, wystartuje jej nowy projekt. Takiej jej jeszcze nikt nie widział. O czym mowa?

Dagmara Kaźmierska to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych postaci ostatnich lat. Celebrytka zasłynęła z udziału w programie “Królowe życia” emitowanego w stacji TTV, lecz jej ciemna przeszłość sprawia, że poza wieloma fanami ma także sporo przeciwników.

Okazuje się, że jej pobyt w zakładzie karnym postanowiła wykorzystać w celu edukowania innych. W jaki sposób?

Niebawem rusza wielki projekt Dagmary Kaźmierskiej!

Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że chciałaby pokazać, jak wygląda rozłąka z rodziną, kiedy bliska osoba trafia za kratki.

- Chciałabym uzmysłowić ludziom, którzy nigdy nie byli za kratkami, że do więzień trafia nie tylko totalny margines i sama patologia. (...) Przestępstwa popełniają też lekarze, posłowie, dziewczyny z dobrych domów - takich jak mój. A kiedy trafisz już do więzienia, koszmar przeżywasz nie tylko ty, ale cała twoja rodzina, bliscy, przyjaciele. - powiedziała.

Jak donoszą media, pomysłem zainteresowała się stacja TVN i to prawdopodobnie tam będzie można obejrzeć program.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT