Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej znanych i lubianych aktorek polskich, Bożeny Dykiel. Okazuje się, że kariera kobiety wisi na włosku. Brakuje niewiele, aby odeszła z telewizji. Fani mocno zaniepokojeni... O co chodzi?

Bożena Dykiel bez cienia wątpliwości należy do grona osobistości polskiego show – biznesu, które są bardzo znane i posiadają wielu fanów. Kobieta zadebiutowała na scenie już w latach 70 ubiegłego wieku, zatem jest doświadczoną i wybitną aktorką. Na jej koncie widnieje już kilkadziesiąt ról w spektaklach teatralnych oraz kinowych hitach oraz kultowych serialach polskich.

Kariera wisi na włosku!

Aktorka niedawno została ambasadorką kampanii społecznej "Twarz Depresji. Nie oceniam. Akceptuję", w związku z czym została zaproszona do popularnej śniadaniówki “Dzień Dobry TVN”. Będąc na słynnej kanapie zaczęła opowiadać, że depresja spowodowana jest... niedoborem litu!

- To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. - powiedziała.

Po tym wystąpieniu w sieci aż zawrzało, a aktorka od nadmiaru negatywnych komentarzy wyjechała na wakacje, aby odpocząć. Czy zakończy karierę?JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT