Najnowsze, skrywane przez wiele lat informacje dotyczące historii związku jednego z najpopularniejszych aktorów, Cezarego Pazury oraz jego żony Edyty właśnie wyciekły do mediów. Para udzieliła szczerego wywiadu i opowiedziała, jak się poznali. To nieprawdopodobne! Nie wpadliby na siebie, gdyby samolot aktora się nie spóźnił! Każdy powinien znać tę poruszającą historię!

Każdy czasem miewa w życiu chwile, kiedy myśli, że ciężko jest znaleźć tę drugą połówkę - szczególnie po wielu nieudanych relacjach. Historia aktora i jego żony pokazuje, że miłość można spotkać dosłownie wszędzie! Nawet w... pociągu!

Nie poznaliby się, gdyby samolot się nie spóźnił!

Cezary Pazura opowiedział, że w dniu, kiedy poznał wówczas 19 - letnią Edytę, czyli 31 maja 2007 roku był w podróży. Do Warszawy miał wracać samolotem, ale z racji wielogodzinnych opóźnień wybrał podróż pociągiem - tam właśnie poznał swoją późniejszą żonę!

Z wieloma szczegółami i zachwytem opowiedział także, jak wyglądała ich pierwsza randka, a umówili się tam, gdzie się poznali, na dworcu. Trzeba przyznać, że to wspaniała historia, a fani są zachwyceni!

- Idzie superwysoka dziewczyna i świeci. Idzie sobie w szpilkach, w jakiejś lekkiej kreacji. Włosy podpięte. A we włosach kwiat! Biały! Ten dworzec taki obskurny i to zjawisko. Dech mi zaparło! Oryginalność Edyty polega na tym, że takich dziewczyn jak ona jest coraz mniej. Cicha, skromna, dobrze wychowana. - powiedział o swojej żonie aktor.