Nowe fotografie, które raz po raz pojawiają się w mediach społecznościowych znanej wokalistki zachwycają! Popularna wokalistka chętnie pokazuje ciążowe krągłości. Mary Komasa promienieje! Podzieliła się jednak także smutną, szczerą wiadomością... O czym mowa?

Mary Komasa to postać, która nie jest znana wszystkim. Kobieta prywatnie jest siostrą znanego reżysera, Jana Komasy, który stworzył wybitne dzieła filmowe, a także córką aktora, Wiesława Komasy. Cała rodzina zatem przejawia zainteresowania oraz zdolności artystyczne.

Mary, a właściwie Maria Komasa tworzy muzykę z gatunku alternative oraz dream pop, zatem ma jasno określoną grupę odbiorców. Poza wokalem, kobieta jest także kompozytorką, autorką tekstów i instrumetalistką. Prywatnie związana jest z kompozytorem Antonim Łazarkiewiczem, z którym właśnie spodziewają się dziecka.

Wielka radość po wielu latach smutku...

Mary Komasa nie ukrywa ogromnego szczęścia, jakie płynie z jej ciąży. W szczerym i poruszającym wyznaniu przyznała, że choruje na endometriozę, przez co nie mogła zajść w ciążę, o którą starała się aż kilkanaście lat!

Kiedy w końcu się to stało, małżeństwo aż kipi radością, lecz niedawno owa radość została zaburzona. Kobieta doznała dużego krwotoku, lecz specjaliści z berlińskiego szpitala natychmiast opanowali sytuację, teraz jej ciąży nie zagraża niebezpieczeństwo! Fani trzymają kciuki, aby do końca wszystko było w porządku!