Całkiem nowe informacje dotyczące jednego z najbardziej tajemniczych uczestników programu “Rolnik szuka żony”. Czy Stanisław jednak spotyka się z jedną z uczestniczek? Fani nie mają nawet najmniejszych wątpliwości!

Jak powszechnie wiadomo, program “Rolnik szuka żony” od samego początku jego emisji, czyli od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a jego oglądalność nieustanie wzrasta. Ponadto, z racji, że widzowie często mogą utożsamiać się z bohaterami występującymi w show i widzą w nich normalnych, przeciętnych ludzi, chętnych do wzięcia udziału także jest coraz więcej.

Najnowsza, ósma już edycja, która właśnie się zakończyła przyniosła mnóstwo emocji. Niektórzy znaleźli swoją miłość, inni wręcz przeciwnie – pozostali na stopie przyjacielskiej bądź zerwali kontakt, a jeden z uczestników jest już po ślubie!

Czy Stanisław jednak kogoś wybrał? Fani nie mają wątpliwości!

Jeden z uczestników, Stanisław z początku sprawiał wrażenie niezwykle eleganckiego i szarmanckiego mężczyzny, dlatego też otrzymał sporo listów i liczną grupę fanów. Wraz z każdym odcinkiem jednak fani zmieniali o nim zdanie, gdyż był mało rozmowny i tajemniczy. Ostatecznie nie wybrał żadnej kandydatki.

Jedna z nich, Ola jednak w ostatnim czasie przyznała, że ma kontakt ze Stanisławem, a fani są pewni, że łączy ich coś więcej! Czy mają rację?