Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych osób w branży gastronomicznej, Magdy Gessler właśnie ujrzały światło dzienne. Restauratorka proponuje wigilijny catering. Ceny potraw mogą zwalić z nóg! Ile zatem trzeba wydać na kolację?

Magda Gessler to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta uwielbiana za swoją bezpośredniość i otwartość restauratorka cieszy się ogromnym uznaniem w sieci, nie tylko dzięki swojemu kultowemu programowi “Kuchenne rewolucje”, ale także poprzez aktywny kontakt z fanami w mediach społecznościowych.

W związku z tym, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się naprawdę sporymi krokami, restauratorka wyszła naprzeciw tym, którzy nie mają czasu lub zdolności kulinarnych, aby samodzielnie przygotować wigilijne potrawy – Polacy będą mieli możliwość zamówienia świątecznego cateringu od samej Magdy Gessler!

Ceny mogą zwalić z nóg!

Nietrudno się domyślić, że ceny takiego cateringu z pewnością nie należą do najtańszych - to prawda. Przykładem może być między innymi najpopularniejsza potrawa, jaką są pierogi. Najmniejsza liczba, jaką można zamówić to 10 sztuk w cenie 40 złotych. W przypadku barszczu czerwonego minimalna ilość to trzy porcje, co daje 36 złotych. W menu znajdują się także prawdziwe rarytasy, jak gęś faszerowana wątróbką, chałką, pietruszką i żurawiną - jej cena to 299 złotych!