Wiele lat temu był to jeden z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Po zakończeniu produkcji jednak szybko został zapomniany, a niektóre bohaterki występujące w filmie zakończyły karierę. Jak teraz wyglądają aktorki kultowego niegdyś serialu “Zostać Miss”?

“Zostać Miss” to produkcja, która nie jest znana wszystkim - pamięta ją jednak starsze pokolenie, ponieważ serial emitowany był w latach 2001 – 2003. Poza głównym wątkiem, czyli walkę o tytuł “Miss Venus” między bohaterkami filmu, w serialu pojawiało się także wiele wątków kryminalnych oraz romantycznych – to dlatego produkcja była tak popularna, a jej oglądalność tylko rosła.

Co jednak stało się z popularnymi aktorkami, którym wróżona była wielka kariera? Ich losy potoczyły się naprawdę różnie...

Teraz wyglądają zupełnie inaczej!

Dominika Figurska, która grała w filmie mając 23 lata dziś jest... posłanką! Agnieszka Włodarczyk zaś w dalszym ciągu spełnia się w aktorstwie. Nina Roguż, czyli serialowa Pamela niestety zrezygnowała z dalszej kariery aktorskiej. Okazuje się, że w popularnej produkcji zagrała także... Anita Werner, która dziś należy do czołowej grupy dziennikarzy TVN.
Nietrudno zauważyć, że losy aktorek występujących w serialu w każdym przypadku potoczyły się zupełnie inaczej!