Całkiem nowe informacje o relacji Majdanów właśnie wyciekły do mediów. Para udzieliła niezwykle szczerego wywiadu, w którym opowiadała o swoich początkach. Okazuje się, że zarówno Małgorzata, jak i Radosław mocno się zdziwili – nie tego się spodziewali! O co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Małgorzaty i Radosława Majdanów jest jednym z najbardziej medialnych i lubianych przez Polaków związków. Para wychowuje trójkę dzieci i cztery psy, zatem ich przygody niemalże zawsze są szalone i zaskakujące.

Ponadto, Małgorzata Rozenek – Majdan, poza pięknymi fotografiami, jakie wstawia, publikuje także krótkie nagrania na Instastories przedstawiające ich życie codzienne i to właśnie za tę szczerość i otwartość fani uwielbiają ich oglądać.

Pierwsza randka - oboje byli zaskoczeni! Co się wtedy wydarzyło?

Jak wspominają w udzielonym ostatnio wywiadzie, Radosław planował zabrać kobietę na elegancką kolację - przyszedł zatem w marynarce, a ona była... w dresach! Postanowili więc, że spędzą pierwszą randkę w domu Radosława Majdana, które nie spodobało się Perfekcyjnej Pani Domu.

- Radka mieszkanie było domem singla, który lubi imprezować. Na środku salonu stał podświetlany słup z półkami pełnymi alkoholi. Tylko rury do tańca brakowało. - powiedziała.