Najnowsze informacje dotyczące byłego prezydenta Polski, Lecha Wałęsy oraz jego najbliższej rodziny właśnie ujrzały światło dzienne. Ogłoszono wspaniałe wieści, były prezydent może być dumny! O co tu chodzi?

Lech Wałęsa, mimo iż swoją kadencję pełnił dawno temu, w latach 1990 – 1995, to jednak dla tysięcy Polaków w dalszym ciągu pozostaje ulubionym politykiem, którego z wielką chęcią śledzą w mediach społecznościowych.

A mężczyzna równie chętnie zamieszcza w sieci bieżące informacje zarówno dotyczące kwestii zawodowych, jak i prywatnych.

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla mężczyzny, gdyż liczne pobyty w szpitalu mocno martwiły i fanów, i całą rodzinę Wałęsów.

Rok zaczął się źle, ale kończy pozytywnie!

Na początku roku 2021 Lech Wałęsa musiał natychmiast poddać się operacji, ponieważ jego rozrusznik serca uległ uszkodzeniu. Niedługo po tym ponownie trafił do szpitala w wyniku powikłań spowodowanych cukrzycą.

Kilka dni temu jego zięć pożegnał swoją matkę, lecz... tego samego dnia okazało się, że wraz z żoną spodziewają się dziecka, a tym samym polityk doczeka się kolejnego wnuka!

- Takie dla mnie niezwykłe. W środę pożegnałem moją mamę i w środę dostałem wiadomość że będziemy mieli córeczkę - napisał w mediach społecznościowych zięć Lecha Wałęsy.