Trzeba przyznać, że ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowanie towarzyszyły wielkie emocje, a widzowie z wypiekami na twarzy śledzili każdy odcinek. Jak zawsze pojawiły się osoby, które nie cieszyły się pozytywnym podejściem oglądających. Tym razem swoją dezaprobatę wobec zachowania i postawy rolników internauci wyrażali i wciąz wyrażając w stosunku do Stanisława i Kamili.

26-letni rolnik ostatecznie pożegnał się ze wszystkimi swoimi kandydatkami, zamykając sobie w ten sposób droge do miłości, przynajmniej w samym programie. Z potężną falą krytyki zmaga się za to Kamila, na której wielu widzów nie zostawia suchej nitki. Młoda "pieczarkowa baronowa", jak nazywają Kamilę niektóre portale internetowe ma trudny charakter i dała się poznać jako osoba wymagająca.

Kamila pożegnała sie z Adamem, a internauci mocno ją skrytykowali. Rolniczka wyjaśnia powodu swojej decyzji

Jak wyjaśnia serwis Pudelek, w ostatnim odcinku programu mogliśmy zobaczyć, jak Kamila ostatecznie "daje kosza" Adamowi podczas randki. Od pewnego czasu dało sie zresztą wyczuć, że tych dwoje raczej pozostanie jedynie przyjaciółmi, gdyż nie dogadywali się. W trakcie wypadu nad wodę Kamila nie była skupiona na swoim wybranku i praktycznie nie poseciła mu uwagi.

Juz po emisji programu ekskandydat Kamili wyjaśnił, że ma nadzieję znaleźć prawdziwą miłość i nie żałuje udziału w programie. Nie ma tez pretensji do Kamili, ani swoich konkurentów, nazywając wszystkich "wspaniałymi ludźmi".

Zdaje się jednak, ze widzowie mają cokolwiek inne zdanie o Kamili. Sama zainteresowana postanowiła wyjaśnić, że jej relacje z Adamem są koleżeńskie, a także poprosiła wszystkich, aby nie oceniać jej na bazie tego, co trafiło na antenę TVP, gdyż nie wszystko, co działo się w jej gospodarstwie znalazło sie w programie i był to jedynie wycinek rzeczywistości.

Kamila powiedziała, że Adam to pozytywny i dobry człowiek.

- Niestety od początku z mojej strony zabrakło chemii i tych iskierek. Czas pokazał, że mam odwagę kierować się sercem, a nie budować coś racjonalnie - wyznała rolniczka na swoim Instagramie.

Widzowie nie oceniają jednak Kamili pozytywnie i wielu z nich uznało, ze była zbyt krytyczna wobec wybranych przez siebie mężczyznz, sporo od nich wymagała nie myśląc, czy są w stanie temu podołać. Pojawił sie nawet komentarz, że Kamila wzięła udział w programie po to, by wypromować siebie i posiadaną firmę. Rolniczka stwierdziła, ze jej gospodarstwo nie potrzebuje promocji i zasugerowała komentatorowi, by przestał ją obserwować w social mediach.

Kamila i Adam/Youtube @Rolnik szuka żony 8
Kamila i Adam/Youtube @Rolnik szuka żony 8

Jak informował portal "Życie Polska": JEST RATUNEK DLA ZWIĘDNIĘTYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH. MOŻNA ŁATWO IM POMÓC WYKORZYSTUJĄC MOC NATURY. TRZEBA PODLAĆ JE RAZ W TYGODNIU SPECJALNYM NAPAREM

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI Z POWALAJĄCĄ PRZEPOWIEDNIĄ NA 2022 ROKU. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA NIE MA DOBRYCH WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. W JEGO WIZJI SAMOLOTY

Portal "Życie Polska" pisał również: MOŻNA ŁATWO POWIĘKSZYĆ WYSOKOŚĆ EMERYTURY AŻ O 300 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. NIEWIELE OSÓB O TYM WIE, BO TRZEBA ZŁOŻYĆ WNIOSEK DO ZUS. PIENIĄDZE CZEKAJĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ROLNIK SZUKA ŻONY: WIELKIE ZASKOCZENIE W OSTATNIM ODCINKU. TUŻ PRZED ZAKOŃCZENIEM EMISJI JEDNA Z PAR ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ŚLUB! POWIEDZIELI SOBIE TAK