Najnowsze informacje dotyczące popularnej dziennikarki właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta zdradza, jak wygląda jej codzienność poza kamerami. Jak wyglądają chwile spędzone z rodziną Katarzyny Bosackiej?

Katarzyna Bosacka należy do grona znanych prezenterów i dziennikarzy telewizyjnych w kraju. Swoją rozpoznawalność i sławę zdobyła w czasach, kiedy jej mąż, Marcin Bosacki pełnił funkcję ambasadora polskiego w Kanadzie.

Kiedy jednak kadencja mężczyzny się zakończyła, całą rodziną wrócili do ojczyzny, a popularność kobiety zaczęła rosnąć.

Z uwagi na zainteresowanie zdrowym i ekologicznym stylem życia Katarzyna Bosacka prowadziła program “Wiem co jem” w stacji TVN, teraz zaś - również w tej stacji – prowadzi “Mądrzejemy”, a także swój kanał na platformie YouTube o nazwie “Eko Bosacka”. Ponadto pisze książki, a także artykuły do gazet.

Powoli zaczyna brakować jej czasu!

Jak sama wyznaje, ma bardzo dużo zajęć tak, że czasem brakuje jej na wszystko czasu! Należy także dodać, że państwo Bosakowie doczekali się czwórki dzieci, zatem prywatnie kobieta także ma sporo na głowie.

-Gdy byłam młodsza, lepiej panowałam nad domem. Teraz to nie to samo, co wtedy, gdy miałam 30 lat. Kiedyś mogłam ogarnąć cały dom, zawekować powidła z mirabelek, wieczorem napić się z mężem wina, a potem wstać normalnie do pracy. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT