Jak donosi serwis Pomponik, fani niepokoją się o związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Czy para znalazła się w kryzysie? Wiele śladów trudności w ich relacji można wyłuskać z aktywności obojga na Instagramie.

Para przez długi czas nie mówiła o swoim związku publicznie, a nawet ukrywała relacje przed mediami. Piotr Żyła zaczął spotykać się z Marceliną Ziętek po rozstaniu ze swoją żoną, a tej sytuacji towarzyszyło dość medialne pranie brudów i ujawnienie rodzinnych sekretów przez Justynę Żyłę.

Fani skoczka dowiedzieli się oficjalnie o tym, że spotyka się z gwiazdą seriali paradokumentalnych, gdy oboje pochwalili się wspólnymi wakacjami w sieci. Choć twarz Żyły nie pojawiła się na zdjęciach ukochanej to bardziej wnikliwi obserwatorzy Ziętek dostrzegli, kim jest jej towarzysz podróży.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przechodzą kryzys? Fani doszukali się niepokojących sygnałów na Instagramie zakochanych

Wielu fanów zaczęło się doszukiwać kryzysu w związku skoczka i celebrytki. Dlaczego? Do tej pory Ziętek chętnie kibicowała swojemu ukochanemu podczas kolejnych konkursów Pucharu Świata. Jednak tym razem, podczas konkursu inauguracyjnego nowego sezonu w Niżnym Tagile tak się nie stało.

„Wiewiór” zawsze mógł liczyć na ukochaną, która często zakładała na głowę wianki z biało-czerwonych kwiatów, a fotoreporterzy chętnie i często wyłapywali ją w tłumie kibiców.

Od pewnego czasu próżno tez szukać wspólnych zdjęć pary w mediach społecznościowych. Mało tego, zakochani nie obserwują się już na Instagramie! Skoczek nie zostawia też miłych emotikonek pod zdjęciami Marceliny i to z wzajemnością. Czy między nimi faktycznie jest coś nie tak?

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek/Youtube @Dla Ciekawskich

Jak informował portal "Życie Polska": ROLNIK SZUKA ŻONY: ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA O KAMILI I ADAMIE! ROLNICZKA I JEJ WYBRANEK WYWOŁUJĄ DUŻE EMOCJE WIDZÓW. WYSZŁO NA JAW, CZY JEDNAK SĄ RAZEM

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK ODWOŁAŁA SIĘ OD POSTANOWIENIA SĄDU. PROCES ZNÓW RUSZY. PROKURATURA POSTANOWIŁA ZAŻĄDAĆ SUROWSZEGO ORZECZENIA. CO STANIE SIĘ DALEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOSKONAŁE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH RODZIN. WAŻNE PRZEPISY CZEKAJĄ NA PODPIS PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY. BĘDZIE MOŻNA LICZYĆ NA 12 TYSIĘCY ZŁOTYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY W PRAWIE PODATKOWYM. JUŻ WIADOMO, KTO ZYSKA, A KTO STRACI NA NOWYCH PODATKACH. TO EFEKT POLSKIEGO ŁADU