Całkiem nowa przepowiednia jednego z najbardziej znanych i szanowanych jasnowidzów w Polsce właśnie pojawiła się w mediach. Wizja Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem. Jasnowidz przewidział atmosferę w nadchodzące święta... Polacy zaczynają się obawiać!

Krzysztof Jackowski to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej popularnych jasnowidzów w kraju, który w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na zaufaniu oraz uznaniu ze strony społeczeństwa. Wszystko to za sprawą licznych wizji, które zaskakująco często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jasnowidz od jakiegoś czasu prowadzi transmisje na żywo na platformie YouTube, gdzie regularnie przepowiada przyszłość zgodnie ze swoimi wizjami i cieszy się ogromną oglądalnością. Ponadto, jest tak bardzo społecznie szanowany, że często towarzyszy również akcjom poszukiwawczym, gdyż jego zdanie często wskazuje poprawny trop.

Jakie będą tegoroczne święta?

W ostatniej wizji Krzysztof Jackowski poruszył kwestię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niestety przepowiednia ta nie brzmi dobrze - zapowiedział, że Polacy będą niespokojni i zmartwieni...

- Czy święta będą spokojne? Na pewno będą inne i na pewno, jeżeli zasiądziemy do stołu wigilijnego, to będziemy się martwili, będziemy niepewni, będziemy niespokojni. "To" się zaczęło" - powiedział dość enigmatycznie.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT