Najnowsze informacje o jednej z najpopularniejszych osobistości w polskich sportach zimowych właśnie wyciekły do mediów. To już oficjalnie potwierdzone. Ostatni sezon Apoloniusza Tajnera tuż przed nim. Fani są bardzo zaniepokojeni...

Apoloniusz Tajner jest postacią znaną i bardzo cenioną wśród sportowców oraz kibiców - zwłaszcza wśród sportów zimowych. Mężczyzna swoją popularność zdobył wiele lat temu, kiedy był trenerem najlepszego skoczka w historii Polski, Adama Małysza.

Potem, po zakończeniu kariery przez skoczka Apoloniusz Tajnej również postanowił nieco zmienić swoje stanowisko i objął rolę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, gdzie pełnił swoje obowiązki przez kolejnych kilkanaście lat.

Ostatni sezon Apoloniusza Tajnera!

Tak, to prawda. Niestety, przepisy są niezmienne i każda osoba pełniąca tę funkcję musi opuścić stanowisko po upłynięciu danej liczby lat. W związku z tym nadchodzący sezon jest ostatnim, kiedy Apoloniusz Tajner będzie prezesem PZN. Jak sam przyznał, chętnie by dalej pełnił tę rolę, ale respektuje przepisy.

- Bardzo chętnie kontynuowałbym to, co robię. Nie czuję się jeszcze wypalony. Przepisy są jasne i dla mnie to ostatnie miesiące w fotelu prezesa PZN - powiedział Apoloniusz Tajner w jednym z udzielonych wywiadów.