Całkiem nowe informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych małżeństw w polskim show – biznesie właśnie wypłynęło na światło dzienne. Katarzyna oraz Cezary Żak odpoczywają w swoim domku na Mazurach. Fani są pod wrażeniem, każdy chciałby mieć taki azyl!

Katarzyna i Cezary Żak to bez wątpienia jedna z par, które należą do grona najbardziej znanych i lubianych przez Polaków artystów. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna posiadają spore umiejętności aktorskie i przyjemnie ogląda się ich solo, jak i w duecie. Występowali bowiem wspólnie w niektórych produkcjach, jak uwielbiany i kultowy serial “Miodowe lata” czy “Ranczo”.

Polacy uwielbiają ich oglądać w telewizji, ale także śledzić prywatne poczynania, gdyż zarówno na ekranie telewizora, jak i na co dzień stanowią wspaniałą parę godną naśladowania. Ostatnio wyznali, że mają własne miejsce, w które udają się, aby odpocząć.

Mają własny azyl na Mazurach!

To brzmi jak raj! Małżeństwo ma swoją chatkę na Mazurach urządzoną w wiejskim stylu, gdzie często wraz z córkami czy przyjaciółmi udają się, aby odpocząć od pracy i zgiełku miasta.

- To jest takie nasze ukochane miejsce. Ale też ukochane miejsce naszych dzieci. Cieszymy się, że ten dom żyje i korzysta z niego cała rodzina. Dzieci z przyjaciółmi i przyjaciele - mówi Katarzyna Żak.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT