Najnowsze doniesienia dotyczące jednej z najbardziej popularnych aktorek w Polsce, Agaty Kuleszy mogą zdziwić wiele osób. Artystka czeka na prawdziwą miłość, jednak czy aktorka jest już gotowa? Prawda może zaskoczyć!

Agata Kulesza bez wątpienia należy do grona najbardziej lubianych i znanych aktorek w Polsce. Kobieta swoją artystyczną działalność rozpoczęła na scenie teatru, na którym występuje do dziś, lecz można ją także zobaczyć w wielu innych, kinowych produkcjach oraz serialach. Za swoje wybitne umiejętności aktorskie Agata Kulesza zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a polska publiczność uwielbia ją jako aktorkę.

Prywatnie od wielu lat pozostawała w związku małżeńskim z Marcinem Figurskim, z którym rozstała się w zeszłym roku po długim czasie oczekiwania na zakończenie sprawy rozwodowej.

Agata Kulesza w oczekiwaniu na prawdziwą miłość!

Aktorka po rozwodzie nadal jest nieufna, lecz powoli otwiera się na nowe znajomości. Pomaga jej w tym córka, która zachęca mamę do udziału w różnych aktywnościach czy zajęciach. Jak donoszą media, aktorka na razie nie jest gotowa na nową relację, lecz małymi krokami zbliża się do tego.

- Agata na razie nie czuje się gotowa na nowy związek, choć coraz częściej o tym myśli. Nie chce już spędzać samotnie wieczorów, oglądając kolejny serial – donosi informator.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT