Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Ewy Farny w momencie obiegła Internet i robi prawdziwy szał! Fani wręcz zaniemówili. Ciążowe krągłości prezentują się fenomenalnie! Trzeba przyznać, że młoda kobieta kwitnie!

Ewa Farna to postać, którą zna niemalże każdy - hity czeskiej piosenkarki są znane i uwielbiane przez Polaków od wielu lat, a jej popularność nie maleje. Kobieta zadebiutowała na polskiej scenie już jako nastolatka i od tego momentu publiczność oszalała na punkcie twórczości artystki.

Piosenkarka przez te wszystkie lata zasłynęła także na scenie czeskiej, gdzie jest równie popularna i lubiana, zatem odniosła ona ogromny sukces w dwóch krajach na raz!

Prywatnie kilka lat temu wyszła za członka swojego zespołu, Martina Chobota, z którym doczekała się już jednego potomka. Niedawno gwiazda ogłosiła kolejną dobrą nowinę - para spodziewa się drugiego dziecka.

Ciążowe krągłości prezentują się świetnie!

Ostatnio Ewa Farna pojawiła się na gali wręczenia nagród Złotego Słowika w Czechach, gdzie ubrała obcisły, karmelowy kombinezon podkreślający krągłości. Mimo iż spory dekolt wyraźnie eksponuje biust, to jednak brzuch przyciąga całą uwagę! Fani są pod wrażeniem, jak olśniewająco wyglądała! Trzeba przyznać, że ciąża służy artystce!