Odejście jednego z najpopularniejszych dziennikarzy, Kamila Durczoka było przykrym wydarzeniem dla niemalże wszystkich. Pomimo sporów czy różnych opinii, media oddały hołd mężczyźnie i wspólnie go pożegnały. Okazuje się, że to, co zrobiła jedna ze stacji telewizyjnych jest wprost nie do wiary... O co chodzi? Fani są zaskoczeni!

Kiedy we wtorek rano w mediach pojawiła się informacja o śmierci zaledwie 53 - letniego Kamila Durczoka, tysiące Polaków nie mogło w to uwierzyć. Co prawda, wcześniej wielokrotnie w mediach można było ujrzeć informacje o niestabilnym stanie zdrowia dziennikarza oraz przebytych chorobach, tak jednak nikt nie spodziewał się, że może odejść tak prędko.

Po tej smutnej informacji osoby publiczne zaczęły żegnać kolegę z branży - zrobiły to także całe stacje telewizyjne.

Uroczystości pogrzebowe dziennikarza odbyły się w piątek, 19 listopada w jego rodzinnym mieście, Katowicach. Ze względu na życzenie rodziny, media nie miały tam wstępu, jednak wieńce i kwiaty od instytucji publicznych pojawiły się. Szczególną uwagę zwróciła dedykacja od popularnej stacji...

Nikt się tego nie spodziewał!

Na wstążce jednego z wieńców widniał napis “Koledzy i koleżanki z TVN Katowice”, co świadczy o tym, iż dziennikarz doczekał się pożegnania tylko z katowickiego oddziału TVN-u. Fani byli zaskoczeni i zasmuceni tym faktem.