Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych aktorów w Polsce, Mikołaja Roznerskiego właśnie wyciekły do mediów. Okazuje się, że kariera aktora rozwija się w błyskawicznym tempie. Teraz czas na zagraniczne role – fani przecierają oczy ze zdumienia! O co tu chodzi?

Mikołaj Roznerski zdecydowanie należy do artystów młodego pokolenia polskiej sceny aktorskiej. Mężczyzna zainteresowanie aktorstwem przejawiał już w szkole średniej, gdzie grał w kółku teatralnym. Późniejsza edukacja była kontynuacją owej ścieżki, a na studiach występował już w prawdziwym teatrze.

W roku 2012 zadebiutował na szklanym ekranie – to wtedy po raz pierwszy pojawił się w “M jak Miłość”, gdzie początkowo miał zagrać tylko małą, epizodyczną rolę, jednak produkcja postanowiła zatrzymać go aż do dziś.

Mikołaj Roznerski, a także jego partnerka Adriana Kalska poznali się na planie serialu „M jak Miłość”, co jeszcze bardziej wpłynęło na sympatię do mężczyzny ze strony fanów.

Czy to koniec gry w kultowym serialu?!

Jak donoszą media, a także sam aktor, Roznerski otrzymał całkiem nową propozycję aktorską - tym razem zagraniczną! Już niebawem aktora będzie można zobaczyć w ukraińskiej produkcji “Zniewolona”. Fani są zachwyceni! Nie wiadomo jednak, co z rolą Marcina w "M jak Miłość".