Całkiem nowe nagranie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej rozczula do granic możliwości. Kobieta pokazała jak jej mąż, Robert Lewandowski bawi się z córkami. Szczęście aż od nich bije! Rodzinna sielanka trwa w najlepsze.

Małżeństwo Lewandowskich to bez cienia wątpliwości jedno z najbardziej rozpoznawalnych, medialnych i lubianych przez Polaków par. Anna i Robert zachwycają i od lat stanowią wzór do naśladowania dla tysięcy osób, zarówno pod względem aktywności fizycznej, jak i przedsiębiorczości czy rodzicielstwa.

Nie można zaprzeczyć, że para wspaniale łączy wszystkie obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym – czasem aż wydaje się to być niemożliwe, a jednak im się udaje.

Rodzinna sielanka trwa w najlepsze!

Pomimo zapracowanych rodziców Klara i Laura - według zdjęć i nagrań zamieszczanych w sieci – nie mogą narzekać na zbyt małą ilość czasu spędzaną z rodzicami. Wręcz przeciwnie - wygląda to tak, że spędzają razem naprawdę wiele chwil i każda z nich wygląda magicznie! Przykładem może być najnowsze zamieszczone na TikToku trenerki wideo, na którym jej mąż bawi się ze starszą córką udając scenę z popularnego filmu “Dirty Dancing”.

- Ona jeszcze nie wie, że wygrała życie - komentują fani.

@annalewandowska

New partner challenge🥰! #tiktok #wecandoit #challenges #fyp @_rl9

♬ Time of my Life - Dirty Dancing