Najnowsze informacje dotyczące Beaty Tyszkiewicz właśnie pojawiły się w mediach. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda jakiś czas temu ukryła się w cieniu i nie bywa w mediach. Fani obawiają się o stan zdrowia aktorki. Czy jeszcze powróci? Córka kobiety w szczerych słowach o tym, co aktualnie się z nią dzieje.

Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia postać, którą zna – lub chociaż kojarzy - niemalże każdy, zarówno młodsi, jak i starsi. Kobieta swoją aktorską przygodę rozpoczęła wiele lat temu, gdzie zadebiutowała na scenie teatralnej. Odegrała także wiele ról filmowych, a także uczestniczyła w programach rozrywkowych.

Poza wielkim talentem skupiła wokół siebie tysiące fanów dzięki ogromnej elegancji i klasie, którą pokazywała na co dzień - kobieta zawsze była zadbana i elokwentna.

Czy powróci do mediów?

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz odeszła ze świata mediów ze względu na swój pogarszający się stan zdrowia. Córka aktorki wyznała, że kobieta nie chce “swoją słabością obarczać innych”, a więc zaprzestała karierę z troski o fanów.

- Moja mama darzy swoją publiczność ogromnym szacunkiem. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać lubi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. - wyznała córka gwiazdy, Karolina Wajda.

Beata Tyszkiewicz / screen yt