Najnowszy przeprowadzony wywiad z jednym z najbardziej popularnych skoczków w Polsce, Piotrem Żyłą właśnie wyciekł do sieci. Sportowiec wypowiedział się szczerze o swoim koledze z branży, Kamilu Stochu. Skoczek nie oszczędzał słów... Co takiego powiedział?

Wielkimi krokami nadchodzi wyczekiwana przez tysiące osób najchłodniejsza pora roku, czyli zima. Miesiące te mają także wielu przeciwników, jednak niemalże wszyscy zwolennicy sportów zimowych tylko czekają na końcówkę listopada, gdyż jest to zalążek wielkich emocji, które niebawem czekają ich przed telewizorami lub na stokach.

Nic w tym dziwnego, że tyle osób wyczekuje zimy, gdyż nasi skoczkowie co roku osiągają wspaniałe wyniki i sukcesy – niebawem rozpocznie się kolejny emocjonujący sezon.

Piotr Żyła szczerze o Stochu

Skoczkowie już przygotowują się do zawodów udzielając przy tym coraz więcej wywiadów. Ostatnio Piotr Żyła został zapytany o swojego kolegę, Kamila Stocha – jak jego zdaniem poradzi sobie w tym sezonie biorąc pod uwagę jego kontuzję kostki.

- Jeśli chodzi o Kamila, wydaje mi się, że jest tak mocnym zawodnikiem, że poradzi sobie w stu procentach. To jeden z najlepszych zawodników na świecie w historii skoków narciarskich. On jest urodzony do tego sportu i jakieś pojedyncze zawody tego nie zmienią. - wyznał Piotr Żyła.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT