Najnowsze informacje dotyczące zbliżającej się wielkimi krokami pory roku o najniższych temperaturach właśnie pojawiły się w sieci. Czy nadchodząca zima będzie tak samo mroźna, jak zeszłoroczna. Najnowsza prognoza pogody nie brzmi dobrze...

Jak powszechnie wiadomo, poszczególne pory roku mają niezliczone ilości zwolenników, ale również tyle samo przeciwników. W zależności od różnych czynników niektórzy zdecydowanie lepiej czują się podczas ciepłych miesięcy - inni zaś nie znoszą upałów i wolą chłody. Często też to, czy lubimy daną porę w roku uzależnione jest od wydarzeń, które wtedy mają miejsce lub sportów, które uprawiać można tylko przy określonych warunkach atmosferycznych.

Z tego względu miłośnicy wszelkich sportów zimowych niemalże są w swoim żywiole, gdyż do zimy pozostało coraz mniej czasu. Czy będzie taka sama jak rok temu?

Zima ponownie będzie biała!

Jak donoszą synoptycy, tegoroczna zima będzie podobna do ostatniej – spadnie zatem sporo śniegu, a osoby uwielbiające jeździć na nartach już mogą szykować sprzęt!

- Na pewno w tym sezonie możemy szykować narty i snowboard, ponieważ w górach, według naszych wstępnych prognoz, możemy spodziewać się dużych ilości śniegu – mówił ekspert IMGW-PIB, Grzegorz Walijewski.

Zima / screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT