Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z bardziej popularnych dziennikarek telewizyjnych właśnie trafiły do mediów. Okazuje się, że lubiana przez widzów prezenterka podjęła zaskakującą decyzję i przechodzi do konkurencyjnej stacji. Katarzyny Zdanowicz nie zobaczymy już w TVN24 – gdzie teraz będzie pracować?

Jak nietrudno zauważyć, w mediach coraz częściej dochodzi do “wymiany pracowników” między poszczególnymi stacjami telewizyjnymi bądź rozgłośniami radiowymi. Taka sytuacja najczęściej dzieje się w przypadku Telewizji Polskiej – dziennikarze masowo rezygnują z pracy dla TVP i wybierają inne stacje. Dzieje się tak głównie z przyczyn politycznych oraz hejtu, jaki ich spotyka w sieci.

W tej sytuacji jednak sprawa jest nieco inna. Katarzyna Zdanowicz nie pracuje dla Telewizji Polskiej, a dla TVN-u. Gdzie zatem się przenosi?

Fani nie kryją zaskoczenia

Katarzyna Zdanowicz po niemal dziewięciu latach pracy dla TVN24, gdzie prowadziła znane programy, jak “Polska i świat” czy “Dzień na żywo” - pojawiła się także w “Dzień Dobry TVN”, podjęła decyzję o zmianie.

Dziennikarka wkrótce rozpocznie pracę w konkurencyjnej stacji, Polsacie, gdzie będzie prowadzić główne wydanie “Wydarzeń” w wybrane dni. Fani są zaskoczeni, lecz wspierają swoją idolkę i życzą jak najlepiej.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT