Najnowsze informacje dotyczące Doroty Rabczewskiej właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych piosenkarki. Doda znajduje się w pełni szczęścia, a fani mocno ją wspierają! O co chodzi?

Sytuacja w małżeństwie Dody od kilku miesięcy była bardzo głośna i burzliwa. Na jaw wyciekło wiele nieprzyjemnych faktów, choć fani już od dawna zastanawiali się, dlaczego kobieta podróżuje sama bądź z koleżankami, zamiast z mężem (samotnie spędziła między innymi swoje urodziny).

Potem wręcz lawinowo zaczęły pojawiać się w mediach informacje o sporze pary, który, jak się teraz okazało... trwa już od dawna. Fani byli niezwykle zasmuceni faktem, że Doda od wielu miesięcy robiła dobrą minę do złej gry nie chcąc publicznie wypowiadać się o owej sytuacji, lecz jednogłośnie przyznali, że pokazała, jak silną osobą jest.

Doda w pełni szczęścia!

Dziś Dorota Rabczewska z ulgą i radością oficjalnie potwierdziła, że sprawa rozwodowa z Emilem Stępniem przebiegła pomyślnie.

- Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki. Silne, dowartościowane kobiety coś takiego również wykańcza psychicznie, gdy ktoś próbuje deprecjonować, poniżyć, uśmiechając się do reszty, przez co nikt nam nie uwierzy. Przepracowałam to na terapii. Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. - powiedziała.