Najnowsze informacje o jednej z najpopularniejszych i najbardziej uznanych wokalistek w Polsce właśnie ujrzały światło dzienne. Agnieszka Chylińska zebrała się na odwagę i po wielu latach milczenia wyjawiła całą prawdę o swojej rodzinie. Okazuje się, że niezbędna była pomoc, bez niej by się nie udało... O czym mowa?

Agnieszka Chylińska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej szanowanych oraz lubianych artystów polskiej sceny muzycznej - zarówno przez młodsze pokolenia, jak i starsze. Wspaniały talent wokalny i mocny głos sprawił, że przez wszystkie lata kariery skupiła wokół siebie mnóstwo oddanych i wiernych fanów. Ponadto, kolejnym powodem, dla którego z wielką chęcią śledzi ją tysiące osób jest ogromna metamorfoza, jaką przeszła - gwiazda zmieniła się nie tylko wizualnie, ale także dojrzała, a jej muzyka nieco się zmieniła.

Nietrudno się domyślić, że przeszłość wokalistki skrywa wiele tajemnic, lecz Chylińska w ostatnim czasie coraz częściej otwiera się przed fanami i zdradza swoje sekrety czy poglądy.

Tego nie wiedział nikt!

Jak się ostatnio okazało, małżeństwo Agnieszki Chylińskiej kilka lat temu niemal się rozpadło... Wokalistka wyznała, że to przyjaciel ksiądz Jacek Miszczak sprowadził ją oraz jej męża na dobrą drogę.

- Odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności. - powiedziała dumnie.